Od 26.10.2020 wchodzą nowe zasady obsługi mieszkańców w UMiG23-10-2020

W związku z trudną sytuacją dot. pandemii, aby zapewnić ciągłe funkcjonowanie UMiG w Sycowie od 26.10.2020 r. tj .od najbliższego poniedziałku urząd będzie czynny, ale przyjmowanie interesantów będzie odbywało się na innych zasadach. Szczegóły poniżej.

Drodzy mieszkańcy, dzisiaj otrzymaliśmy informację o dodatnim☣️ wyniku naszego pracownika. Część pracowników jest również od kilku dni na
👉izolacji (oczekują na wymazy) lub 👉na L4.
W związku z powyższym, aby zapewnić ciągłe funkcjonowanie UMiG w Sycowie od 26.10.2020 r. tj .od najbliższego poniedziałku urząd będzie czynny, ale przyjmowanie interesantów będzie odbywało się na innych zasadach.

Drzwi główne od ul. Mickiewicza zostaną zamknięte.
Osoby chcące załatwić sprawę w USC lub Wydziale Gospodarki Odpadami i Środowiska będą mogły wchodzić bocznymi drzwiami od ul. Mickiewicza.
Pozostałe Wydziały UMiG w Sycowie oraz wydziały Starostwa Powiatowego będą przyjmowały interesantów pojedynczo tylnymi drzwiami z "domofonem" - wejście do budynku od podwórza.
W celu sprawnej obsługi najlepiej skontaktować się wcześniej z danym urzędnikiem droga telefniczną lub mailową i ustalić godzinę wizyty.

Telefony kontaktowe do pracowników tutejszego urzędu są TUTAJ. Kontakty do pracowników starostwa znajdują się na stronach Starostwa Powiatowego.

Przychodząc do urzędu prosimy o zastosowanie się do procedur sanitarnych oraz wyrozumiałość. Chcemy, aby mieszkańcy stale mieli możliwość załatwiania swoich spraw.