Bezpłatne konsultacje indywidualne na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich16-03-2021

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej(osoby fizyczne, przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, organizacje pozarządowe).

 

 

KONSULTACJE INDYWIDULNE ON-LINE                          

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza mieszkańców Gminy Sycówdo skorzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych na temat wsparcia ze środków  Funduszy Europejskich.


Podczasindywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania  dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o  zasadach ubiegania się o dotacje.Konsultant przedstawi aktualne  możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.

               
Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej(osoby fizyczne,przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, organizacje pozarządowe).


Na konsultacje,  mieszkańców Gminy Syców
zapraszamy
9 kwietnia 2021 r.  w  godz. 10.00-13.00


W celu zgłoszenia się na konsultacje prosimy o przesłanie maila, na adres: pife@dolnyslask.plw terminie do 08.04.2021 roku. W tytule maila proszę wpisać: „Konsultacje on-line – Syców”.


W odpowiedzi  uczestnik otrzyma indywidualny link  do rozmowy poprzez Skype/ZOOM. Nie ma potrzeby zakładania kont na tych platformach. Spotkania będą umawiane na konkretną godzinę.


Konsultacje są bezpłatne.
Serdecznie zapraszamy !