Turniej tenisa stołowego17-12-2012

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Uczestnikami turnieju byli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum, a także osoby rywalizujące w kategorii open.

Oprócz zawodników z Sycowa na turniej przyjechali sportowcy między innymi z okolic Wrocławia, Międzyborza, Chrząstawy, Bierutowa i Oleśnicy.  W kategorii szkoły podstawowe i gimnazjum brało udział 14 osób. W tej rywalizacji  III miejsce zajęła Klimek Andżelika, II miejsce zajął Mirosław Jakub, I miejsce Klimek Damian. W tej kategorii został wyróżniony najmłodszy zawodnik turnieju Stanisław Ciura mający 7 lat. W kategorii open brało udział 19 osób. III miejsce zajął Ciura Krzysztof, II miejsce Nowicki Piotr, I miejsce Mucha Łukasz. Zwycięscy obu kategorii stanęli na podium i odbierali nagrody.